Акумулятор для Toshiba

Виберете серію вашого ноутбука:

Який акумулятор Toshiba купити?

Акумуляторна батарея — це одна з найважливіших комплектуючих деталей будь-якого портативного комп'ютера, так як саме вона підтримує його мобільність. На жаль, всі батареї мають свій життєвий цикл. Якщо Ваш лептоп став розряджатися швидше, ніж раніше, вам варто задуматися про заміну акумулятора і знову користуватися портативністю свого комп'ютера на всі 100. Останнім часом ринок електроніки переповнений тисячами акумуляторів, серед яких вибрати відповідний АКБ — завдання не з легких. Однак, в нашому інтернет-магазині купити акумулятор Тошиба не стане важким завданням для вас. У нашому каталозі представлені найпопулярніші і якісні акумуляторні батареї Toshiba, які розділені по серії і моделі ноутбука. Якщо ви знаєте на що потрібно звертати увагу при виборі батареї, Ви можете знайти відповідний акумулятор протягом п'яти хвилин. Якщо ви вперше зіткнулися з вибором батареї, давайте розберемося які критерії вибору є основними. Дуже важливо підібрати повністю спільний акумулятор до Вашого лептопу, в іншому випадку він просто не буде працювати. Виділяють такі основні технічні параметри акумуляторів:< / div>
  1. Ємність< / li>
  2. Напруга< / li>
  3. Тип АКБ< / li>
Ємність акумулятора вимірюється в mAh (міліампер на годину). Цей показник відповідає за те, щоб ноутбук працював якомога довше без підключення до мережі, тому саме на ємність потрібно звертати увагу в першу чергу. Рекомендується, щоб новий акумулятор для Тошиба був з таким же коефіцієнтом ємності, як і колишній. Для ноутбуків Toshiba батареї в основному розраховані на ємність від 3000 до 4000 mAh.. Батареї з таким показником ємності можуть тримати заряд до 4 годин без підзарядки. Якщо ви плануєте використовувати свій лептоп більш тривалий час без підключення до зарядного пристрою, краще купити акумулятор Toshiba зі збільшеною ємністю. Однак батарея з великим показником ємності буде важче за вагою, габаритами і ціна такої акб буде вище. Показник напруги акумуляторної батареї вимірюється в V (вольтах) і відповідає за безперебійну роботу батареї в нетбуці. Якщо купити батарею для ноутбука Toshiba з меншим показником напруги, Ваш лептоп не буде заряджатися. Також не рекомендується купувати батарею із завищеним рівнем напруги. Тому уважно огляньте вашу колишню батарею і порівняйте коефіцієнт напруги, щоб він був повністю сумісний з вашим пристроєм.
Розрізняють такі типи АКБ:
  1. Літій-полімерні & mdash; більш сучасний і довговічний тип батареї ,але відрізняється високою вартістю.
  2. Нікель-металгідридні —   відрізняються високим рівнем ємності, але також великими габаритами.
  3. Літій-іонні & mdash; найбільш поширений тип акб, який використовується навіть в мобільних пристроях.
Літій-іонна батарейка Toshiba має свої недоліки і переваги. Даний тип батареї має високий показник ємності, незважаючи на невеликі габарити пристрою. Серед недоліків даного типу акб відзначають чутливість до температури повітря. Швидше за все, ви помічали що при температурі нижче нуля, ваш телефон розряджається набагато швидше. Літій-іонні батареї підходять для регулярного використання, але навіть якщо вони не використовуються, вони також втрачають свою працездатність протягом часу. Тому важливо перевіряти термін придатності придбаної батареї. Щоб зрозуміти який тип батареї Встановлений на вашому лептопі, витягувати акумулятор з пристрою і знайдіть маркування з інформацією на ньому. Швидше за все ви виявите на своїй батарейці напис «Li-ion », так як більшість виробників ноутбуків використовують саме цей тип батарей. Заміна батарейки ноутбука Toshiba по типу неможлива, так як вони мають різні системи заряду. Якщо у Вашому лептопі встановлена акб літій-іонного типу, Нова батарейка повинна бути такого ж типу. Не забувайте також і про розміри купується батареї. Її просто неможливо буде встановити, якщо батарея не буде підходити до вашого пристрою за габаритами.
Вибирати акумулятор для ноутбука Toshiba рекомендується також за номером моделі вашого лептопа. В такому випадку Нова батарейка буде гарантовано сумісна з вашим пристроєм. Купуючи акумулятор для ноутбука Тошиба у нас, Ви отримуєте якісний, герметично упакований товар з гарантією від нашого магазину. Заміна акумулятора ноутбука Тошиба може бути здійснена навіть недосвідченим Користувачем. Для цього Вам знадобиться акуратність і дотримання простої інструкції. По-перше, потрібно вимкнути комп'ютер і на задній кришці ноута знайти дві засувки, які потрібно розблокувати. Після цього ви можете з легкістю витягти стару батарею і встановити нову в це ж відділення. Ви почуєте клацання, який означає що батарейка зафіксована. Тепер можна закривати її задньою кришкою і сміливо включати лептоп. Якщо ви не впевнені, що впораєтеся з цим самостійно, краще не ризикувати і встановити батарею в нашому офісі після її покупки.

Як правильно використовувати акумулятор Toshiba?

На жаль, всі акумулятори мають свій життєвий цикл, але його можна зберегти, якщо дотримуватися простих правил експлуатації АКБ. Батарейка на ноутбук Toshiba скаже вам спасибі, якщо ви будете використовувати її правильно і дбайливо. Перше, що потрібно зробити після установки нової батареї - це зарядити її повністю до 100 відсотків. Якщо ви використовуєте свій лептоп при зарядці від мережі, бажано витягти акумулятор з нього, при цьому не забуваючи періодично заряджати і розряджати батарею на ноут щонайменше щомісяця. Лептоп може працювати без батареї, але без блоку живлення він не буде включатися. Також не забувайте відключати Wi-fi на лептопі, якщо ви не використовуєте його в своїй роботі за лептоп. Так як саме інтернет поглинає більшу кількість енергії з батареї. Також, якщо ви хочете продовжити час роботи нетбука без підзарядки, знижуйте яскравість екрану при роботі до оптимального рівня. Крім цього, важливо відразу ж ставити акумулятор на підзарядку, якщо він повністю розряджений. Чим довше розряджена батарейка знаходиться в такому стані, тим швидше скорочується її термін. Не забувайте відключати зарядний пристрій з лептопа після повної зарядки акумулятора. Пам'ятайте, що життєвий цикл акумуляторної батареї вимірюється кількістю розрядки і зарядки акб. Отже, чим частіше ви заряджаєте свій лептоп, тим більше ви скорочуєте термін своєї батареї. Тому не забувайте відключати свій ноутбук і не залишайте його надовго в сплячому режимі, так як навіть в режимі очікування лептоп все ще споживає якусь кількість енергії від батареї.
Утримайтеся від роботи за комп'ютером поза приміщенням, якщо температура повітря занадто висока або навпаки занижена. Це може погано вплинути на працездатність акумулятора. Також не піддавайте акумулятор струсу або ударам, які можуть привести до замикання батареї. Є ще один спосіб продовження терміну старого акб & mdash; це калібрування батареї Toshiba . Цей процес включає в себе три простих дії: повна зарядка батареї, повна розрядка батареї і повтор повної підзарядки акумулятора. Калібрування акб рекомендується проводити в разі, якщо на лептопі неправильно відображається індикатор заряду батареї. Наприклад, якщо заряд батареї 20%, але на екрані показує заряд в 60%. Калібрування батареї рекомендується також виконувати з метою профілактики приблизно раз в 2, 3 місяці. Правила використання акумуляторної батареї досить прості, але якщо їх дотримуватися, ви убезпечите себе від раптового виходу з ладу найважливішої деталі лептопа.
Якщо ви визначилися яка батарея для ноутбука Toshiba буде найбільш підходящою для Вас, оформляйте своє замовлення і ми відправимо його в цей же день за вказаною адресою. Ви все ще сумніваєтеся і загубилися у виборі батареї? Телефонуйте нам і ми підберемо відповідний АКБ для вашого пристрою протягом декількох хвилин! У разі, якщо ви вже знаєте яку модель батареї потрібно купити, але не можете знайти її в нашому каталозі, зв'яжіться з нами. Можливо ми ще не встигли викласти цей акумулятор на наш сайт. Акумуляторні батареї для ноутбуків Toshiba в нашому магазині продаються на всій території України за доступними цінами від виробників і з гарантією. Ми будемо раді допомогти вам зробити правильний вибір з «4 ToshibaParts»!