Оперативна пам'ять для Toshiba

Як вибрати оперативну пам'ять для ноутбука Toshiba?

Оперативна пам'ять & mdash; одна з основних комплектуючих частин ноутбука, яка несе функцію високої швидкості роботи додатків і програм в операційній системі. Це те місце, в якому зберігаються і обробляються всі команди користувача під час роботи за комп'ютером. Оперативка являє собою мікросхему з чіпами, яка знаходиться у внутрішній частині під задньою кришкою вашого ноутбука. ОЗП Toshiba відрізняється одним з більш довговічних комплектуючих частин ноутбука. Однак всі комплектуючі лептопів мають свій життєвий цикл і рано чи пізно виходять з ладу. Якщо при використанні будь-яких додатків ваш ноутбук зависає, потрібно просто замінити оперативну пам'ять і продовжити роботу без збоїв і зависань. Для того, щоб вибрати відповідну пам'ять для ноутбука Toshiba, ознайомтеся зі значенням її основних технічних параметрів.
Виділяють такі основні критерії вибору оперативної пам'яті:< / div>
 1. Обсяг< / li>
 2. Тип пам'яті< / li>
 3. Частота< / li>
Вартість оперативної пам'яті Toshiba в першу чергу залежить від її обсягу. Чим більше обсягу у оперативки, тим більше запитів вона зможе обробляти. Отже, продуктивність операційної системи буде вище. Для того, щоб дізнатися, який обсяг пам'яті коштує у Вас і скільки модулів оперативної пам'яті у вашому ноутбуці, зайдіть у вкладку системи «Пуск», «Комп'ютер» і перейдіть в «властивості». У вікні буде показано скільки модулів ОЗП встановлено в ноутбуці і який обсяг у вашій оперативки. Подумайте, з якою метою ви використовуєте свій лептоп найчастіше, і вирішите який обсяг пам'яті буде найбільш підходящим для Вас. Якщо Ваше проведення часу за нетбуком схиляється до перегляду фільмів або використання невеликих офісних програм, для Вас буде оптимальним обсяг пам'яті 4-6 Гб. Якщо ви працюєте за програмами з редагування відео, граєте в комп'ютерні ігри або відкриваєте велику кількість вкладок в браузері, рекомендується придбати оперативну пам'ять з об'ємом 8-12 Гб. Можна встановити оперативну пам'ять з більш високим показником обсягу, але для цього у Вас повинен бути більш потужний процесор в ноутбуці.
Типи оперативної пам'яті ноутбука розрізняють за поколіннями:< / div>
 1. DDR2 - Тип покоління, який був проведений в 2003 році. Оперативки DDR2 вважаються повільними і застарілими для сучасних ноутбуків. Тому даний тип пам'яті купувати не рекомендується.
 2. DDR3-покоління пам'яті з 2007 року. Даний тип рідше зустрічається в пристрої сучасних ноутбуків.
 3. DDR4-тип оперативної пам'яті 2014 року випуску, який встановлений в нових моделях ноутбуків Toshiba.
Кожне покоління оперативної пам'яті швидше попереднього, при цьому має меншу витрату споживаної енергії акумулятора ноутбука. Однак всі типи поколінь оперативної пам'яті не є взаємозамінними один з одним. Якщо у вашому ноутбуці вже встановлений модуль пам'яті DDR2, ви не зможете додати другий модуль покоління DDR3. Тому перед покупкою нової оперативної пам'яті перевірте який тип і скільки модулів пам'яті встановлено у вашому ноутбуці.
Від параметра частоти ОЗП залежить швидкість виконання команди або запитів в операційній системі. Частота оперативної пам'яті вимірюється в МГц (мегагерци). Кожен окремий тип покоління оперативної пам'яті має свій параметр частоти. Оперативна пам'ять Toshiba DDR2 має частоту 400-1066 МГц. Модуль пам'яті покоління DDR3-800-2133 МГц. ОЗП DDR4 відрізняється показником частоти 1600-3600 МГц. На швидкість роботи операційної системи може також впливати і такий показник, як«таймінги & raquo;. Чим менше показник таймінгу (затримок) оперативки, тим вище швидкість роботи системи. Частота і таймінги тісно пов'язані між собою. Чим вище параметр частоти ОЗП, тим більше буде коефіцієнт таймінгів на даному пристрої. Однак все ж рекомендується вибирати модуль пам'яті з високим показником частоти, не звертаючи уваги на число таймінгів.
Якщо ваш ноутбук підтримує кілька модулів оперативної пам'яті, то параметр частоти у них повинен бути однаковим. У разі установки другої додаткової пам'яті на ноутбук з більш високою частотою, ніж у першого модуля, оперативка буде працювати на більш низькій частоті. Можливо також, що при несумісності двох модулів оперативної пам'яті, ноутбук просто не буде працювати.& nbsp;Щоб дізнатися, скільки модулів оперативної пам'яті підтримує ваш ноутбук, досить відкрити « Диспетчер завдань»і перейти у вкладку « продуктивність». Виберіть & laquo;Пам'ять & raquo; і навпаки фрази«використано гнізд & raquo; буде вказано число підтримуваних модулів ОЗП Toshiba. У сучасних ноутбуках Toshiba пам'ять може бути встановлена від 1 до 4-х модулів. 4 модуля оперативної пам'яті використовується в ноутбуках дуже рідко і часто вартість таких моделей лептопів досить висока.

Як встановити оперативну пам'ять на ноутбук?

Після вибору і покупки оперативної пам'яті ви зможете встановити її в нашому офісі абсолютно безкоштовно, якщо ви перебуваєте в Києві або в Одесі. Якщо у Вас немає можливості звернутися до нас або до інших фахівців, установка оперативної пам'яті може бути здійснена і в домашніх умовах. Однак цей процес досить складний і вимагає особливої обережності. Перед установкою пам'яті не забудьте відключити ноутбук від зарядного пристрою і витягти акумуляторну батарею з нього. Після чого почекайте 5 хвилин до повного знеструмлення пристрою. Наступне що потрібно зробити — відкрутити задню кришку ноутбука і виявити слот з модулями оперативної пам'яті. Якщо ви хочете додати оперативну пам'ять, вставте її у вільний слот. Якщо ви здійснюєте заміну модуля ОЗП, акуратно витягніть колишній модуль пам'яті і встановіть новий. По завершенню всієї процедури закрутіть задню кришку назад і включіть ноутбук. Ви можете перевірити свій результат установки у властивостях системи ноутбука.
Серед основних причин поломок оперативної пам'яті виділяють:< / div>
 1. Пошкодження комірок пам'яті & mdash; вихід з ладу однієї з комірок модуля пам'яті може стати причиною втрати інформації і може привести до заміни оперативки.
 2. Перегрів модуля & mdash; доводить до некоректного запису інформації в комірки пам'яті, що може стати причиною збоїв операційної системи. Виникнення перегріву ОЗП може бути причиною скупчення пилу всередині вашого лептопа. Тому щоб цього уникнути, проводите регулярне чищення не тільки зовнішнього корпусу ноутбука, але і внутрішньої частини пристрою.
 3. Нестабільна подача живлення-наслідок різких стрибків напруги в мережі і вихід з ладу ОЗУ ноутбука.
 4. Занижені таймінги & mdash; багато користувачів скорочують показники таймінгів, наявність яких також важливо для коректної роботи оперативної пам'яті. Вирішити проблему збоїв операційної системи в даному випадку можна при підвищенні параметра таймінгів пам'яті.
 5. Механічні поломки & mdash; найбільш поширені випадки виходу з ладу пам'яті, які є наслідком пошкодження модулів оперативної пам'яті при неакуратній установці або заміні ОЗП.
 6. Знос оперативної пам'яті & mdash; може статися по закінченню життєвого циклу оперативки. Залежно від експлуатації Оперативна пам'ять може вийти з ладу по закінченню 4 або навіть 15 років служби.

Як зрозуміти, що Оперативна пам'ять ноутбука Toshiba вийшла з ладу?

При поломці ОЗП ноутбук може зависнути і виникнення синього екрану буде підтвердженням цієї проблеми. Також якщо ви помітили, що ваш комп'ютер починає зависати при відкритті будь-якої Програми або гри, значить Ваша оперативна пам'ять дає збої або не може витягнути додаток через недостатній обсяг пам'яті. Ремонт мікросхеми оперативної пам'яті, на жаль, Неможливий. Якщо у Вас зламалася Оперативна пам'ять ноутбука, єдиним вірним рішенням буде покупка нової оперативки. Пам'ятайте, що Оперативна пам'ять для ноутбука Toshiba повинна бути збільшена тільки після перевірки її параметрів сумісності з материнською платою і процесором ноутбука. Для цього важливо знати модель ноутбука, перевірити сумісність модуля ОЗУ з материнською платою лептопа і замовити оперативну пам'ять в нашому магазині. У день оформлення замовлення ми відправимо вашу покупку за вказаною адресою і протягом 2-3 днів вона буде у Вас. Якщо ви все ще сумніваєтеся в своєму виборі, зв'яжіться з нами по телефону і ми допоможемо Вам підібрати підходящу оперативну пам'ять, яка буде повністю сумісна з вашим ноутбуком. Із задоволенням допоможемо вам зробити правильний вибір з « 4 ToshibaParts»!