Матрицi для Toshiba

Виберете серію вашого ноутбука:

Як вибрати ідеальну матрицю для ноутбука Toshiba?

Екран & mdash; це один з основних комплектуючих будь-якого ноутбука, так як саме на ньому відображається все, над чим ми працюємо за комп'ютером.& nbsp; Це одна з найдорожчих і тендітних складових лептопа. Вартість ноутбука також часто залежить від вартості матриці. Тому покупка нової матриці - це рішення, до якого потрібно підійти серйозно. У кожної матриці є свої переваги і недоліки. Щоб вирішити. яка матриця Toshiba буде ідеальною для Вас, подумайте над тим, з якою метою ви будете використовувати ноутбук і як довго ви будете працювати за ним. При виборі матриці ви можете зіткнутися з великою кількістю незнайомих термінів. Тому ми розглянемо основні технічні показники, на які потрібно звернути увагу при виборі дисплея для ноутбука Toshiba. Серед них виділяють такі важливі показники, як:< / div>
 1. Роздільна здатність екрана< / li>
 2. Діагональ< / li>
 3. Тип матриці< / li>
 4. Тип підсвічування< / li>
Якщо ви думаєте, що чим більше роздільна здатність екрана Toshiba, тим краще, це не зовсім так. У всьому є свої плюси і мінуси. Звичайно в такому випадку на дисплеї буде поміщатися більше інформації і зображення буде більш високої якості. Однак, екран Toshiba з великою роздільною здатністю може надавати велике навантаження на процесор і акумулятор ноутбука. Тому важливо вирішити, який Дозвіл екрану буде найбільш оптимальним для Вас. Якщо ви працюєте з програмами кольорокорекції або редагуванням відео, в такому випадку екран з великою роздільною здатністю буде найбільш підходящим для Вас. Якщо це не про Вас, розгляньте найбільш популярні екрани Toshiba із середнім параметром роздільною здатністю 1366x768 або 1920x1080 пікселів. Монітор Toshiba з таким типом дозволу не буде чинити тиску на процесор комп'ютера і якість зображення Вас нітрохи не засмутить.
Діагональ екрану ноутбука вимірюється в дюймах і визначає розмір матриці по діагоналі. Монітор Toshiba з великою діагоналлю може мати великі габарити. Тому подумайте, наскільки часто ваш ноутбук буде піддаватися транспортуванню і чи буде це зручним для Вас. Якщо ви плануєте придбати ноутбук виключно для використання вдома або на роботі, рекомендується придбати дисплей Toshiba з діагоналлю 17 дюймів. Є екрани і з більш великою діагоналлю, але їх вартість і габарити будуть також більше. Тому Виберіть для себе найбільш оптимальний розмір екрану Toshiba, враховуючи всі плюси і мінуси великої діагоналі.
Матриця ноутбуків Toshiba також різниться за типами:< / div>
 1. IPS екрани & mdash; високий рівень відображення кольорів і якості картинки. Цей тип матриці відзначають користувачі, які працюють з кольорокорекцією. Серед недоліків можна відзначити високу вартість екрану і сильне енергоспоживання ноутбука.
 2. TN + Film-невисока вартість матриці і велика швидкість відгуку на екрані. Серед недоліків можна відзначити більш слабкий колірний обхват, ніж в матрицях IPS.& nbsp; цей тип матриць в основному набувають користувачі, які використовують лептоп для роботи з текстами або використанням ноутбука в домашніх цілях.
 3. MVA матриці & mdash; цей тип рідше зустрічається в сучасних ноутбуках, але цей тип екрану має кращу якість передачі кольору. Серед недоліків можна відзначити низький рівень відгуку, тому користувачам-геймерам цей тип матриці не підійде.
Ще один важливий показник-тип підсвічування екрану . Саме від системи підсвічування дисплея залежить який, буде передача зображення на екрані ноутбука. Розрізняють два типи підсвічування монітора: CCFL, LED. LED-світлодіодне підсвічування дисплея. У всіх сучасних ноутбуках використовують систему підсвічування LED, так як таке підсвічування відрізняється високим рівнем контрастності зображення, низьким енергоспоживанням і високою якістю. Крім цього при виборі матриці ще звертають увагу на тип покриття екрану. Монітор на ноутбук Toshiba ділиться ще на кілька типів-матовий або глянсовий. Відзначають, що в глянцевих матрицях Toshiba яскравість екрану вище, ніж в матових. Однак і в матових матрицях є свої переваги. Матовий екран ноутбука Toshiba дуже зручно використовувати при роботі, навіть незважаючи на пряме попадання сонячних променів на монітор. На таких матрицях нічого не відбивається і вони менше брудняться. Глянцевий екран Toshiba набувають в основному користувачі, для яких найбільше важлива в дисплеї висока яскравість і колірна передача зображення. Для переглядів фільмів на ноутбуці також рекомендується використовувати глянсовий тип екрану, як і для ігор на комп'ютері. Однак все це справа звички і суто суб'єктивне питання вибору кожного користувача. Розгляньте всі вищевказані параметри і зробіть висновок який тип екрану Toshiba буде найбільш практичним для Вас.

Як помітити несправність матриці ноутбука Toshiba?

Несправність екрану ноутбука часто помітити не складно, але бувають і такі дефекти, які кидаються в очі не відразу, але згодом вони розвиваються і покривають більшу частину поверхні матриці ноутбука. В основному несправність матриці є наслідком удару по ній, падінням екрану або інших неприємностей. Ми розглянемо, як виявити найбільш часто зустрічаються несправності екранів:< / div>
 1. Через пролиття рідини на екран ноутбука можна виявити, що в певних ділянках матриці зображення починає мерехтіти.
 2. Поява смуг на екрані і розмите зображення — може бути наслідком того, що біля екрану ноутбука тримали магніт, який викликає збої в рідкокристалічній структурі дисплея.
 3. Виникнення білих смуг на екрані ноутбука. Їх також називають битими пікселями. Цю несправність потрібно перевіряти при покупці матриці, так як вона вважається наслідком заводського браку. Цей дефект дуже легко помітити при зображенні з сірчаним кольором на екрані. Биті пікселі будуть світитися білим кольором. На щастя, вони можуть з'явитися на матриці ще до закінчення гарантійного терміну. Це може статися тільки в тому випадку, якщо виробник матриці використовував неякісні матеріали при її складанні.
 4. Зображення розмито і з'явилися патьоки через розбитого скла на екрані. Ця несправність вважається наслідком механічних пошкоджень дисплея. На жаль, подібна поломка матриці ремонту не підлягає.
Якщо ви виявили будь-які з перерахованих вище вад у своїй матриці, потрібно терміново здавати її в ремонт або шукати заміну. Працювати з матрицею з несправностями можна, але навіть маленькі вади дуже швидко поширюються і незабаром покривають всю поверхню екрану. Ремонт матриці ноутбука — це досить складний процес, який може обійтися вам дуже дорого. Тому найкращим рішенням буде купити новий екран для ноутбука. Заміна матриці Toshiba може бути здійснена і в домашніх умовах, але найкраще надати її фахівцям. При установці нового екрану дуже легко пошкодити шлейф матриці Toshiba, який відповідає за передачу зображення на екран ноутбука. Для того, щоб уникнути передчасної поломки матриці, дотримуйтесь простих правил її експлуатації. Тримайте свій ноутбук подалі від пролиття на нього рідин, будьте обережні при його перевезенні і регулярно очищайте екран від пилу. При очищенні екрану, не тисніть на нього і використовуйте рідини для очищення, які не містять спирт. Також рекомендується, як можна рідше торкатися до екрану при відкритті ноутбука, щоб не чинити тиску на матрицю. Якщо ви будете дотримуватися правил дбайливого використання матриці, ви зможете уникнути передчасних механічних поломок екрану ноутбука. Однак існують і інші поломки дисплеїв, від яких ніхто не застрахований. Іноді причина поломки екрану може бути пов'язана з поломкою однієї з внутрішніх комплектуючих ноутбука. Це можна легко перевірити, приєднавши іншу матрицю до свого лептопу. Якщо навіть на новій матриці буде видно подібні несправності, значить справа не в ній.
Всі зазначені вище ТЕХНІЧНІ характеристики матриць, можна подивитися на нашому сайті в описі кожної окремої серії екранів Toshiba. Якщо ви вже визначилися зі своїм вибором, значить прийшов час купити матрицю для ноутбука Toshiba в «4 ToshibaParts»! Установка матриці на ноутбук Toshiba може бути здійснена нашими фахівцями абсолютно безкоштовно! Якщо ви все ще роздумуєте над тим, яка матриця підійде найбільше, телефонуйте нам і ми підберемо ідеальну матрицю для ноутбука Toshiba, не виходячи з рамок вашого бюджету.