Блоки живлення для Toshiba

Виберете серію вашого ноутбука:

Як вибрати блок живлення для ноутбука Toshiba?

Зарядний пристрій & mdash; один з основних елементів портативного комп'ютера, без якого неможливо обійтися, незважаючи на його мобільність. Якщо ви перебуваєте в пошуку нової зарядки, скоріше за все Ваш мережевий адаптер передчасно вийшов з ладу. Перш ніж зробити його заміну, переконайтеся в тому, що причина виходу з ладу криється в самому зарядному пристрої. Якщо ваш нетбук перестав заряджатися, причина може бути в поломці акумуляторної батареї або в несправності роз'єму зарядки. Щоб перевірити батарею, витягніть акумулятор з ноутбука і підключіть свій зарядний пристрій. Якщо комп'ютер все ще не заряджається, причина поломки дійсно в зарядці. Якщо ж проблема криється в несправності акумуляторної батареї, сміливо переходите в категорію нашого магазину «Акумулятори» і вибирайте відповідну модель батареї для вашого нетбука.
Ремонт блоку живлення Toshiba краще довірити фахівцям в сервісному центрі, але в більшості випадків, покупка нового зарядного пристрою буде більш вигідним рішенням. Однак, не поспішайте викидати колишній мережевий адаптер. При виборі нового зарядного пристрою, вам стане в нагоді технічна характеристика попереднього пристрою. Купити блок живлення для Toshiba на нашому сайті дуже просто. Всі зарядки Toshiba розділені по серіях нетбуків. Вибір зарядного пристрою потрібно починати з вивчення його технічної характеристики. Цю інформацію ви можете знайти на наклейці з маркуванням зарядки, яка знаходиться на її корпусі. Іноді ці дані можна знайти і на задній кришці лептопа. Також ви можете скористатися пошуком зарядного на нашому сайті за номером моделі ноутбука. Перш, ніж придбати новий блок живлення Toshiba, зверніть увагу на такі важливі параметри:< / div>
  1. Напруга< / li>
  2. Сила струму адаптера< / li>
  3. Потужність на виході< / li>
  4. Тип роз'єму з / у.< / li>
Показник напруги мережевого адаптера вимірюється в V (вольтах). Найбільш часто зустрічається блок живлення Toshiba 19V.. Важливо, щоб коефіцієнт напруги нового зарядного пристрою не перевищував напругу колишньої зарядки. Якщо ви не знаєте який коефіцієнт напруги був у старого адаптера живлення Toshiba, подивіться який показник вказаний на задній кришці вашого ноутбука. Блок живлення для ноутбука Toshiba 19V.повинен бути сумісний з коефіцієнтом напруги на вашому комп'ютері. Якщо напруга блоку живлення буде сильно відрізнятися від напруги нетбука, можуть виникати збої при зарядці ПК. При істотному розбіжності цих показників, ноутбук може просто не включитися. У разі різкого перевищення даного параметра зарядки, може постраждати навіть материнська плата вашого комп'ютера.
Сила струму мережевого адаптера вимірюється в A (амперах). Цей показник вказує на те, яку максимальну силу струму може видати адаптер Toshiba при певному параметрі напруги. Наприклад, блок живлення Toshiba 19V 3.95 A, де сила струму зарядки 3.95 A при напрузі 19V. зарядний пристрій Toshiba 19V може мати й інший показник сили струму, але даний параметр повинен бути сумісний з вашим ноутбуком. Для повної сумісності подивіться маркування з технічною характеристикою на нетбуці або на колишній зарядці. Показник сили струму не завдасть шкоди вашому ноутбуку, але може вплинути на роботу мережевого адаптера.
Показник потужності зарядного пристрою вимірюється в W (ватах). Цей параметр тісно пов'язаний з силою струму з / у.тому дуже важливо, щоб новий зарядний пристрій Toshiba було з потужністю, коефіцієнт якої не нижче потужності колишнього блоку живлення. В даному випадку допускається більш висока потужність нової зарядки для нетбука. Але це не означає, що чим більше потужність у зарядного пристрою, тим більше енергії воно буде споживати. Мережевий адаптер Toshiba буде заряджати з такою потужністю, яку запросить ваш пристрій. В такому випадку новий блок живлення з потужністю 90 W, якщо потужність колишньої зарядки була 60 W, буде працювати не на всю силу. Саме тому він може пропрацювати довше свого терміну. Іноді краще придбати адаптер для ноутбука Тошиба з більш високим показником потужності, щоб продовжити термін його життєвого циклу.
Останній параметр, На який важливо звертати увагу при виборі & mdash; тип роз'єму адаптера живлення. Очевидно, що роз'єм повинен бути сумісний з вашим комп'ютером на всі 100%. В іншому випадку Нова зарядка для ноутбука Toshiba просто не підключиться до Вашого лептопу. Даний показник вимірюється в міліметрах і виглядає таким чином - 5.5 mm x 2.5 mm. Дуже важливо звертати увагу на цей показник, так як різні адаптери для ноутбуків Toshiba можуть мати різні типи роз'ємів, навіть якщо зовні вони виглядають абсолютно ідентично. Якщо ви не знаєте, який тип роз'єму був у вашого колишнього блоку живлення, зв'яжіться з нами по телефону і наші фахівці знайдуть вихід з цієї ситуації.
Тепер ви ознайомлені з усіма технічними термінами, які можуть стати на шляху вибору нового адаптера. Значить, купити блок живлення для ноутбука Toshiba на нашому сайті для Вас не буде складним завданням. Всі, вищевказані технічні показники, можна переглянути в описі кожного окремого блоку живлення Toshiba в каталозі нашого магазину. Щоб уникнути ще однієї передчасної поломки з / у, потрібно знати чому вони виходять з ладу.

Чому зарядний пристрій Toshiba може зламатися?

Якщо ви хочете, щоб новий зарядний пристрій для ноутбука Toshiba пропрацював якомога довше, використовуйте його правильно. У більшості випадків мережеві адаптери ламаються через недотримання простих правил експлуатації. Ремонт блоків живлення можливий, але його вартість може бути не завжди рентабельною. Ви зможете запобігти більшу частину поломок зарядок для ноутбуків, якщо будете знати причини їх виникнення. Зарядний пристрій може вийти з ладу з таких основних причин:< / div>
  1. Різкі перепади напруги в мережі & mdash; це одна з основних причин поломок будь-яких електронних приладів. Для того, щоб уникнути подібної поломки, не забувайте вимикати адаптер живлення Тошиба з мережі або придбайте стабілізатор. Також не рекомендується включати будь-яку техніку в мережу під час грози.
  2. Несправності акумуляторної батареї ноутбука & mdash; стежте за роботою акумулятора ПК без підключення зарядного пристрою. Якщо ви помітите будь-які збої в роботі батареї, здійсните заміну акумулятора. В іншому випадку несправний акумулятор може негативно позначитися на новому зарядному пристрої.
  3. Механічна поломка & mdash; найбільш поширені причини поломок мережевих адаптерів . Серед них можуть бути удари, падіння блоку живлення або перегин кабелю зарядного пристрою. Ці впливу на блок живлення можуть бути незначними, але в більшості випадків можуть привести до повного виходу з ладу мережевого адаптера.
  4. Несприятливі температурні умови зберігання з / в - це занадто низька і завищена температура повітря в приміщенні, висока вологість повітря. Будь-яка техніка дуже чутлива до різких перепадів температури зберігання, і адаптери живлення Toshiba не є винятком. Тому не рекомендується відразу підключати до мережі блоки живлення, які якийсь час перебували на морозі. Щоб уникнути перегріву корпусу з / у, не накривайте його при використанні.
  5. Несумісність зарядного пристрою і нетбука за технічними параметрами & mdash; це загрожує не тільки поломці з / у ,але і виходу з ладу гнізда для зарядки або материнської плати комп'ютера.
Мережевий адаптер Тошиба буде служити вам довго, якщо дотримуватися простих правил його використання. Купити зарядку для Toshiba в нашому інтернет-магазині можна онлайн або по телефону, вказаному на сайті. Вам не доведеться довго чекати, так як ми відправляємо товари в день оформлення замовлення по Новій пошті. Ми можемо доставити товар в будь-який регіон України в найкоротші терміни. Якщо ви все ще сумніваєтеся в своєму виборі, телефонуйте нам і ми допоможемо Вам підібрати відповідний мережевий адаптер для ноутбука Toshiba.
Будемо раді допомогти вам зробити правильний вибір з & laquo; 4 ToshibaParts»!